لزامات تخت خواب کودک

الزامات تخت خواب کودک

تزئین کردن محل خواب کودک از اولین اقداماتی است که والدینی که به تازگی بچه دار می شوند، تمایل به انجام آن دارند. چندین مورد وجود دارد که نوزادان هنگام رفتن به خانه به آن احتیاج دارند.

هر کودک نیاز به جایی برای خواب دارد. تخت خواب کودک گزینه مناسبی است. بعضی از افراد ترجیح می دهند کودک را تا زمانی که مقداری بزرگ تر می شود، در گهواره نگه دارند. تشک مناسب بسیار مهم است که باید نو و محکم باشد. اندازه تشک نیز باید برای تخت مناسب باشد.اگر بتوانید دو انگشت خود را بین تشک و چارچوب تخت قرار دهید، تشک بیش از حد کوچک است. مقدار زیادی ملافه جایگزین داشته باشید. این ملافه ها هنگامی که کودک ملافه خود را خراب می کند باید با ملافه قبلی تعویض شود. مهم است که ملافه ها روی تخت به طور مناسبی قرار گرفته باشند. اگر ملافه بیش از حد بزرگ باشد ممکن است در طول شب کودک را در خود گیر بیندازد.

مقالات مرتبط: ماساژ برای کمک به آرام خوابیدن نوزادان

ملافه و پتو های طبیعی می توانند به خواب کودک کمک کنند

بسیاری از خانواده ها در مورد میزان مواد شیمیایی که در زندگی روزمره در معرض آن ها هستیم، نگران هستند. ممکن است که قادر نباشیم تمام مواد شیمیایی که در معرض آن ها هستیم  را از بین ببریم، ولی می توانیم مقدارآن را در خانه کاهش دهیم. هنگامی که نوزاد جدیدی به خانه می آید، بسیار اهمیت دارد که با محصولات طبیعی احاطه شده باشد. از آن جا که کودکان  نزدیک به نیمی از روزخواب هستند، باید مطمئن شوید که  آن ها در محیط امنی می خوابند. تجهیزات تخت خواب کاملا طبیعی در سبک های متنوع و رنگ های متفاوت وجود دارد. تجهیزات تخت خواب طبیعی در مقایسه با محصولاتی که با پتروشیمی ساخته می شوند، برای سلامتی کودک شما بهتر است. این مواد شیمیایی می توانند پوست حساس نوزاد را دچار سوزش کنند. ماده شیمیایی دیگری که در این محصولات وجود دارد، PBDE است که در برابر آتش نیز مقاوم است. این ماده شیمیایی را بر روی کالا اسپری می کنند. در نتیجه این ماده نسبت به مواد شیمیایی دیگر زودتر در محیط پخش می شود. بسیاری از افراد نسبت به بعضی از مواد شیمیایی که در کالاهای خانه وجود دارد، واکنش های آلرژیک نشان می دهند. اگر به فروشگاه محصولات کودک مراجعه کنید، محصولات کاملا طبیعی را برای او پیدا خواهید کرد. سایت های متعددی نیز وجود دارد که می توانید تجهیزات تخت خواب طبیعی را از آن ها خریداری کنید. قیمت این محصولات تفاوت چندانی با محصولات شیمیایی ندارد.

منبع:مشاوره-آنلاین.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *