تلفن تماس جهت رزرو یا کسب اطلاعات بیشتر : شعبه سعادت آباد ۲۲۳۵۴۲۸۲ - ۰۲۱ | شعبه قیطریه ۲۲۶۸۹۵۵۸ - ۰۲۱ | شعبه شریعتی ۸۸۴۲۲۴۹۵ - ۰۲۱

یک بازی شاد: آرزوهای جادویی

یک بازی شاد: آرزوهای جادویی

تمایلات جادویی

این بازی هیجان انگیز برای کودکان در بین یک گروه، محیطی شاد و حس خوب ایجاد می کند. تصور کنید که شما جدا از همه نگرانی ها می توانید لحظه شادی را برای خود به وجود آورید.

ابزارهای لازم:

یک چوب جادویی

نحوه انجام بازی:

از بچه ها بخواهید که خود را انسانی با توانایی جادویی تصور بکنند که توانا است هر آرزویی را برای هر یک از افراد گروه برآورده نماید. بچه ها را ترغیب کنید که داوطلب بشوند. چوب جادویی را به بچه ای که بازی را شروع میکند، بدهید. او باید این جمله را تکمیل کند: «من آرزو دارم که ………»

پیشنهاد:

این بازی می تواند بچه ها را ترغیب کند تا یک لیست از هدایایی که می خواهند به دیگران بدهند تهیه نماید. آن ها این حس را در درون خودشان تجربه می کنند که آرزوی موفقیت و شادی برای دیگران به چه شکلی است و همین طور تمرکز بر روی افکار مثبت و خوشایند منجر به این می شود تا فضایی دوستانه و از نظر روانی سالم و پویا در میان گروه ایجاد بشود.

این بازی شادی بخش، کودکانی را که در حالت عادی در گروه گوشه گیر هستند، به بازی با جمع ترغیب می کند.

منبع: کودک و نوجوان

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه بازی ارزوها می توانید با متخصصان ما با شماره های 02122247100و 02122354282تماس بگیرید.
نظر دهید