تلفن تماس جهت رزرو یا کسب اطلاعات بیشتر : شعبه سعادت آباد ۲۲۳۵۴۲۸۲ - ۰۲۱ | شعبه قیطریه ۲۲۶۸۹۵۵۸ - ۰۲۱ | شعبه شریعتی ۸۸۴۲۲۴۹۵ - ۰۲۱

روانشناسی کودک خردسال

۵ نظر
 1. ملیکا
  سلام من می خواهم برای اتاق کودکم نقاشی کوچکی به ابعاد 140 در 60 یا 70 بکشم به عنوان خط کش قد کودک ، چند سوال در این خصوص دارم (در ضمن کودک من اسفند ماه به دنیا می آید و احتمالا تا 5 -6 سالگی این نقاشی بر روی دیوار اتاقش خواهد ماند) 1. طرح ساده (مثلا یک حیوان استفاده کنم) یا ترکیبی (حضور چندین حیوان در طرح) 2. از اشکال نقاشی نزدیک به واقعیت استفاده کنم یا از اشکال به شدت فانتزی 3. حیوانات حتما رنگ واقعی داشته باشند یا می توانم از رنگ های دیگری هم استفاده کنم یا نه ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید.
  پاسخ آذر 24, 1395 در 8:35 ق.ظ
  • مژگان ن
   با سلام تا انجا که می شود سعی کنید از رنگ های مختلف و خلاقانه استفاده کنید. مهم نیست حیوانات چه رنگی باشند اما اگر طرحی که درست می کنید رنگارنگ باشد برای رشد و تحریک مغزی کودک مناسب خواهد بود. اشکال خ لاقانه و تخیلی و فانتزی باشند، زیرا برای کودک شما تا سن چهار پنج سالگی حیوانات فانتزی ممکن است در بیرون از خانه به همین شکل باشند پس مسلما استقبال بیشتری خواهد کرد. همانظور که گفتم ترکیبی بودن بسیار کمک می کند مخصوصا اگر رنگ های متنوع در ان استفاده شود. مثلا خرس پو با دوستانش و یا طرح هایی از این قبیل برای اتاق کودکان جذاب و مناسب هستند..
   پاسخ آذر 28, 1395 در 10:36 ق.ظ
 2. مبینا
  سلام وقتتون بخیر پسر من هفته ای دیگه وارد 20 ماهگی میشه ولی فقط بابا و آب میگه اونم بنا به میل خودش و نه با درخواست ما.چه راهی برای رفع این مشکل هست و اینکه کامل متوجه حرفای ما میشه و دستورات رو اجرا میکنه.
  پاسخ شهریور 19, 1396 در 9:47 ق.ظ
  • همیار
   با توجه به سن کودکتون و توضیحاتی که دادید کودکتون دچا رتاخیر در گفتار هست که معمولا مشکل متدوالیه بعضی از علت های احتمالی تاخیر در زبان و گفتار میتونه ناتوانایی یادگیری مشکل در عضلات کنترل کنند گفتار و عفونت های شدید گوش میانی باشه کودک تا سن دو سالگی باید حداقل 15 کلمه بگه و بتونه کفتار رو تقلید کنه.بدونید که هرچی بیشتر با کودکتون ارتباط برقرار کنید ، صحبت کنید و به تکرار کلمه ها ترغیبش کنید میتونید اثر خیلی زیادی در بهتر شدن اوضاع داشته باشه.
   پاسخ شهریور 19, 1396 در 9:59 ق.ظ
  • روانشناس کودک
   با سلام. اینکه کودک شما در بیست ماهگی بابا و آب می گه اصلا مسئله ای نیست، نگران نباشید، اگر تا دو سال و نیمگی کودک نتوانست جملات دو کلمه ای بگوید باید نگران باشید. البته نشانه اختلال در کودک نیست و با گفتاردرمانی حل می شود.
   پاسخ مهر 7, 1396 در 12:22 ب.ظ
نظر دهید